Question: Hangi Dating App daha iyi?

Türkiyede hangi Dating App?

En İyi Sanal Arkadaşlık UygulamalarıTinder. En iyi sanal arkadaşlık uygulamaları arasında olan Tinder, aynı zamanda Türkiyede en çok kullanılan arkadaşlık uygulamaları arasında da yer alıyor. Happn. Azar. Badoo. Hawaya. Yalla. LivU.21 Feb 2021

En iyi arkadaş bulma programı hangisi?

Tinder. En iyi sanal arkadaşlık uygulamaları arasında olan Tinder, aynı zamanda Türkiyede en çok kullanılan arkadaşlık uygulamaları arasında da yer alıyor. Dünyada da en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Tinder, özellikle de pandemi döneminde adından söz ettirdi ve daha fazla ücretsiz kullanıcı kazandı.

Kim olduğunu bilmeden mesajlaşma?

İsimsiz Olarak Mesaj Gönderebileceğiniz Mesajlaşma Uygulamaları1. Wut Wut. Şimdilik sadece iPhone ve iPad sahiplerinin yararlanabildiği bir sosyal medya uygulaması. 2. Yik Yak. 3. Psst. Truth. 5. Whisper. Popcorn Messaging. 7. Anomo. 8. Kindly.More items •8 Feb 2016

iDates ücretli mi?

Gizli Maliyetler Yok. iDatesi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Anonim mesajlaşma ne demek?

Anonim chat, tanıdığınız veya tanımadığınız binlerce kişiyle profil bilgileriniz gizli olarak chat yapmanızı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır.

Anonim programı nedir?

Anomo, yakın çevrenizdeki kişilerle etkileşime geçerek tanışmanızı sağlayan eğlenceli bir Android arkadaşlık uygulaması.

Write us

Find us at the office

Diltz- Kenepp street no. 62, 60856 Banjul, Gambia

Give us a ring

Angell Hurray
+68 189 906 994
Mon - Fri, 11:00-21:00

Reach out